Nowoczesna wrocławska sztuka kulinarna

Hotel HP Park Plaza

na szlaku: 008

video

Witamy w Restauracji Hotelu HP Park Plaza!

W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 wprowadziliśmy w Hotelu procedury bezpieczeństwa zgodne z zarządzeniem Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Odwiedzając naszą restaurację odkryjecie Państwo nowoczesne oblicze wrocławskiej sztuki kulinarnej. Szef Kuchni Zbigniew Koźlik urozmaica wrocławską kuchnię, oferując sezonowe menu, dbając przy tym o podniebienie każdego Gościa.

Nowością w naszej ofercie wiosenno-letniej w tym roku, stały się napary ze świeżych ziół i owoców oraz domowe lemoniady z rabarbaru i kwiatów czarnego bzu, które serwujemy naszym Gościom w porze śniadaniowej.

Zapewniamy również organizację przyjęć, uroczystych kolacji, bankietów, imprez rodzinnych, takich jak: komunie, chrzciny, jubileusze. W czasie trwania konferencji, na Państwa życzenie, zorganizujemy drobny poczęstunek w formie przerwy kawowej, smaczny lunch w hotelowej restauracji  oraz uroczysty bankiet z oprawą muzyczną.

 

Serdecznie zapraszamy!

Posiadamy 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych ze sprzętem audiowizualnym oraz naturalnym oświetleniem, maksymalnie dla 200 osób łącznie. Pięć z nich jest dogodnie zlokalizowanych, w sąsiedztwie recepcji, lobby hotelowego oraz restauracji. Sale te można swobodnie łączyć i dzielić w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Jedna sala znajduje się na I piętrze.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni Państwu nasz miły i profesjonalny personel, który służy swoją radą i doświadczeniem. Wierzymy, że niepowtarzalne doznania smakowe przyciągną Państwa do naszej Restauracji niejeden raz.

Hotel posiada dodatkowo pokój biznesowy do kameralnych spotkań lub przeprowadzania rekrutacji. Sale konferencyjne dostępne są również dla osób niepełnosprawnych.

ul. Bolesława Drobnera 11/13
50-257 Wrocław

tel.: +48 71 32 08 560

hpwroclaw@hotelepark.pl
wroclaw.hotelepark.pl

Hotel HP Park Plaza