Kraina dobrego jedzenia i rozrywki

Siedlisko Pstrąga

na szlaku: 041

video

Witaj w Siedlisku Pstrąga!

Nasza rodzinna restauracja, w której z pasją tworzymy dania dla naszych Gości powstała także z myślą o możliwości przebywania ludzi wśród mikroklimatu mając możliwość obserwowania zmian otaczającego terenu w zależności od pory roku.

Udostępniamy ponad 300m kwadratowych tarasu na którym są rozstawione stoliki dzięki czemu nasi Goście mają możliwość jedzenia dań przez nas przygotowanych, na świeżym powietrzu, pośród zieleni, nad wodą, spoglądając na panoramę Karkonoszy.

 

Natomiast w chłodniejsze dni zapraszamy wszystkich do przestronnej Sali Widokowej wybudowanej w stylu góralskim, w połączeniu z przeszklonymi ścianami, przez które spoglądamy bezpośrednio na otaczającą nas naturę. Restauracja posiada jeszcze Salę Kominkową oraz niezwykle urokliwą osobną salę z kominkiem…

Na terenie restauracji dysponujemy grillem zewnętrznym i altaną, która chroni nas przed zbyt intensywnym słońcem…
Zapraszamy Serdecznie przez cały rok…

Zapraszamy!

Nasza oferta

Nasza restauracja jest kojarzona z daniami o wysokich walorach smakowych. Oczywiście głównym daniem jest pstrąg w ziołach z pieca o niezwykle oryginalnym i niepowtarzalnym smaku oparty na naszej tajemniczej recepturze… Sprzęt jakim dysponujemy oraz organizacja pracy w restauracji pozwala na doskonałą obsługę… To wszystko sprawia, iż utrzymujemy najwyższą jakość wydając nasze potrawy.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, przyjęcia, poprawiny, uroczystości rodzinne, grille, komunie, chrzciny, spotkania integracyjne, imprezy firmowe, stypy i inne. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, a naszą ofertę dopasujemy do predyspozycji naszych Gości wsłuchując się bezpośrednio w ich potrzeby i podpowiadając najlepsze rozwiązania wspierając się na naszym doświadczeniu.

Aktualne menu znajduje się w restauracji i zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany w każdej chwili oraz zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na łowisko ogólne zarówno tych zaawansowanych wędkarzy jak i początkujących… Łowisko ogólne (łowienie metodą spławikową), można złowić karpie, okonie i szczupaki. Dla naszych Gości posiadamy dyżurne wędki (ilość wędek ograniczona – zapraszamy z własnymi wędkami). W naszym kompleksie posiadamy również łowisko pstrągowe przede wszystkim dla osób łowiących na muchę… i bardziej zaawansowanych, jednak ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe możliwość łowienia jest obecnie ograniczona.

 

58-533 Mysłakowice
ul. Łąkowa 4/1
tel. 794 71 75 75
kom. 605 598 712

biuro@siedliskopstraga.pl

 

Siedlisko Pstrąga