Cztery Pory Roku

Restauracja Boletus

Szparagowe menu

Szef Kuchni Restauracji Boletus zaprasza na cappucino szparagowe z pianką z agrestu, białe szparagi prażone w bułce tartej i maśle z paprykowym sosem zabajone oraz zielone szparagi z wędzonym łososiem bałtyckim, prażoną cebulą i jajkiem poche. 

Zamek Kliczków

Karczma Młyńska i Barka Tumska

Szparagowe menu

Szef Kuchni Karczmy Młyńskiej we Wrocławiu zaprasza na cappucino szparagowe z pianką z agrestu, białe szparagi prażone w bułce tartej i maśle z paprykowym sosem zabajone oraz zielone szparagi z wędzonym łososiem bałtyckim, prażoną cebulą i jajkiem poche. 

Karczma Młyńska i Barka Tumska

Hotel Polanica Resort Spa

Zielone szparagi z boczkiem i jajem 63 stopnie Celsjusza

Szef Kuchni Restauracji Górskiej zaprasza na danie pt. : Zielone szparagi z boczkiem i jajem 63 stopnie Celsjusza.
W składzie znajdziecie zielone szparagi , panko, boczek, grzankę czosnkową oraz jajo. 

Hotel Polanica Resort Spa

W Starej Rzeźni

Szparagi świeże i kiszone

Zapraszamy do Sklepu „W Starej Rzeźni” gdzie kupić możecie kiszone oraz świeże dolnośląskie szparagi ! 

W Starej Rzeźni

Gospoda Kruszyna

Chłodnik i knedle z truskawkami

Zapraszamy do Gospody Kruszyna na chłodnik z truskawkowy w cenie 10 zł oraz knedle z truskawkami z jedyne 12 zł. 

Gospoda Kruszyna

Runoland

Przetwory z truskawek

Runoland Kocha Truskawki! Świeże są z nami krótko, sezonowo. Kojarzą się, że słońcem, radością i miłością. Kształtem przypominają serduszka:) Firma Runoland od wielu lat jest wiernym fanem truskawek. Z bogatej oferty przetworów możemy wybrać tradycyjny dżem, konfiturę z truskawek ale również produkty ekologiczne. Smacznego. 

Runoland

Restauracja Bukowa

Wiosenna sałatka ze szparagami

Szef Kuchni Restauracji Bukowej zaprasza na wiosenną sałatkę ze szparagami, jajkiem poche i domowym wędzonym boczkiem ! 
Zapraszamy do Hotelu Bukowy Park Resort Spa w Polanicy Zdrój. 

Hotel Bukowy Park Medical Spa
smakidolnegoslaska
119
 Zdjęcia
492
 ludzie
1004
 Następujący
Jerzy Nawara i jego Pasieka Zuzia w Domaszkowie koło Lubiąża. Wspaniały człowiek który stworzył wspaniałe miejsce. Polecamy ścieżkę edukacyjną oraz domek inhalacyjny do apiterapii.
#szlaksmakids #dolnyśląsk #domaszkow #pasiekazuzia #pasieka #edukacja #pszczoły #bees #honey #miód #localproduce #regionalnie #beautifulplace #lowersilesia #polska #poland #travel #szlakByliście już w sklepiku @kiszonkisznajderow na Targpiaście na Obornickiej?
Znajdziecie tu nie tylko ich słynne kiszonki :) #szlaksmakids #targpiast #wroclove #wroclaw #naszlaku #dolnyśląsk #dolnyslask #sznajder #kiszonki #produktlokalny #foodlovers #food #shop #targowisko #poland #smaki #delicious #shoppingW karczmie w Starej kuźni jak zwykle pysznie!
Po zwiedzaniu @kopalniazlota_goldmine koniecznie zajrzyjcie do restauracji :) #goldmine #szlaksmakids #kopalniazlota #karczma #foodie #foodlovers #foodphoto #dolnyśląsk #dolnyslask #instafood #localfood #regionalnie #tasty #hungry #foodphotography #instafoodie #zlotystok #beer #meat #restaurantJedno z ulubionych dań najmłodszych :) przedstawiamy naleśniki z serem i jagodami. A wy jakie  lubicie najbardziej? 
#szlaksmakids #pancakes #nalesniki #naleśniki #dolnyslask #lowersilesia #foodie #kidsmenu #foodlovers #food #instafood #dessert #tasty #sweet #deliciousDziś Kapituła Szlaku Kulinarnego Smaki Dolnego Śląska odwiedziła  kandydata do członkostwa w szlaku :) @restauracja_manufaktura w Świdnicy.
Krótko podsumowując jest to świetne miejsce z charakterem, masą potraw przygotowanych na bazie regionalnych produktów, miłośnicy dolnośląskiego wina i piwa również będą zadowoleni.

Już teraz polecamy ale na ostateczny werdykt musimy poczekać.

#szlaksmakids #dolnyslask #foodlovers #foodie #food #manufaktura #swidnica #localfood #travel #culinaryheritage #culinaryroutes #instafood #foodphotography #chef #restaurant #restauracjaSezon grzybowy już dawno za nami. Jak komuś zabrakło własnych przetworów to może liczyć na @runoland_food.

#szlaksmakids #dolnyśląsk #culinaryheritage #runoland #las #forest #grzyby #naturalfood #foodlovers #tasty #localproduce #family #familybuisness #firmarodzinnaSą soki i chipsy jabłkowe prosto z Maciejowego Sadu. Dziękujemy i zabieramy na ITB w Berlinie :) 🍎🍏❤️💪
#maciejowysad #dolnyśląsk #dolnyslask #szlaksmakids #polska #poland #sokjablkowy #chipsy #jablko #applejuice #delicious #healthyfood #foodlovers #localfood #lutynia #culinaryheritage #lowersilesiaKiełbasa domowa z Masarni Urbanowskich jedzie z nami do Berlina. Wspólnie z @runoland_food @kiszonkisznajderow
Maciejowy Sad
@piernikarniawroclawska
Młyn Usługowy Zenon Feszczuk 
Będziemy promować Smaki Dolnego Śląska!

#szlaksmakids #runoland #kielbasa #dolnyslask #pierniki #kiszonki #przetwory #foodporn #foodlovers #instafood