Rodzinna firma

Tłocznia Pochodyła

na szlaku: 059

Witajcie w Tłoczni Pochodyła!

Tłocznia Pochodyła to rodzinna firma.

Od lat związani jesteśmy z sadownictwem, a w 2014 roku uruchomiliśmy tłocznię w której powstają pyszne, zdrowe i naturalne soki z uprawianych przez nas owoców.

Tajemnica wyjątkowości naszych soków polega na zachowaniu najwyższych standardów dotyczących jakosci surowca oraz idealnie dobranej linii produkcyjnej która pozwoli wyprodukować sok najlepszej jakości.

Pyszne soki czekają!

Głównym składnikiem są jabłka które w całości pochodzą z naszego gospodarstwa położonego w Świebodowie w gminie Krośnice w Dolinie Baryczy, uprawiane są w systemie Integrowanej Produkcji. Nie dodajemy do naszego soku żadnych konserwantów, wody ani cukru.

Jedyna obróbka jaką przechodzi sok w procesie produkcji to łagodna pasteryzacja.

Dzięki temu zachowuje oryginalny smak i niemal wszystkie korzystne cechy świeżych owoców, czyli np: – pełen bukiet witamin zawartych naturalnie w owocu – błonnik, – mnóstwo polifenoli, – potas, fosfor, jod, żelazo. Naszym celem jest dostarczenie klientowi zdrowego soku bez żadnych dodatków.
Posiadamy certyfikat Dolina Baryczy Poleca®, co daje nam członkostwo w gronie najlepszych producentów i usługodawców regionu. Codziennie obserwujemy, że świadomość w kwestii zdrowego odżywiania rośnie, konsumenci poszukują produktów zdrowych, ekologicznych i najlepiej Polskich pochodzących z rodzinnych przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty urozmaicą Państwa ofertę i sprostają oczekiwaniom pod względem sprzedaży i jakości produktu.

Tłocznia Pochodyła
ul. Wojska Polskiego 43
Milicz 
tel. 661 942 310
www.pochodyla.com.pl

Tłocznia Pochodyła

Nasze owoce i soki można kupić przez cały rok w sklepie firmowym przy ul. Wojska Polskiego 43 w Miliczu.