Centrum zdrowia i wypoczynku

Nowy Zdrój

na szlaku: 057

Witaj w Centrum Zdrowia i Wypoczynku – Nowy Zdrój!

Restauracja Nowy Zdrój serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej, czeskiej oraz wiele tradycyjnych potraw Dolnego Śląska opartych na naturalnych produktach regionalnych dostarczanych przez certyfikowanych, lokalnych producentów. 

Kulinarne propozycje obejmują również różnego rodzaju diety: wegetariańską, wegańską i bezglutenową.

Nasze bufety to nie tylko tradycyjna kuchnia lokalna. Cyklicznie organizujemy wieczory kuchni azjatyckiej oraz wieczory grillowe BBQ powiązane z gotowaniem na żywo przez doświadczonych szefów kuchni. Festiwal smaków w Nowym Zdroju to wspaniałe doświadczenie kulinarne, które gwarantuje eksplozję kubków smakowych!
Do wspólnej zabawy podczas warsztatów kulinarnych zachęcamy najmłodszych. Gotowanie to wspaniały sposób by zachęcić dzieci do wejścia w świat dobrej, zrównoważonej kuchni. Hotel posiada 260 miejsc restauracyjnych oraz ogródek zewnętrzny z kolejnymi 40 miejscami. Na specjalne okazje (bankiety, imprezy okolicznościowe i wesela) proponujemy Państwu Salę Bankietową na 130 osób.

Zapraszamy!

Nasza oferta

 

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ to nowoczesny hotel położony w centrum uzdrowiska Polanica-Zdrój, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych, Teatru Zdrojowego oraz deptaka.
To właśnie w NOWYM ZDROJU odnajdziecie Państwo czas na relaks i regenerację w spokojnym tempie
i klimacie uzdrowiska, z dala od zgiełku dnia codziennego. To miejsce zostało stworzone by przynieść odprężenie, dobry nastrój, kondycję i zdrowie. Zapraszamy do naszego komfortowego ośrodka, łączącego nowoczesność z tradycją oraz medycynę z rekreacją.

Organizujemy przyjęcia, komunie, bankiety i biesiady ! 

Nowy Zdrój oferuje:
– 300 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3-os. i apartamentach,
– Restaurację a’la carte na 260 osób
– Kawiarnię/Bar
– Salę bankietową na 130 osób,
– 3 sale konferencyjne z wyposażeniem technicznym,
– 2 baseny z biczami wodnymi i jacuzzi,
– Siłownię,
– Strefę saun,
– Strefę zabiegową (26 gabinetów) gdzie wykonywane są zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne, masaże i rytuały, – Parking na 100 samochodów.

Recepcja / Rezerwacja
telefon +48 74 306 76 76 lub +48 74 866 53 34
email recepcja@nowyzdroj.pl
adres ul. Zdrojowa 34a, 57-320 Polanica-Zdrój
www.nowyzdroj.pl

Nowy Zdrój