Łącznik pełen smaków

Pałac Łomnica

na szlaku: 006
video

Witaj w Restauracji Pałacu Łomnica!

Łącznik pełen smaków.

Kameralny, rodzinny, niemal domowy charakter restauracji w Pałacu Łomnica zapewni relaks i dobre samopoczucie, nie tylko podczas obiadu czy kolacji, ale i również miłych chwil przy filiżance kawy lub herbaty, lampce wina lub piwie.

Restauracja Pałac Łomnica w dwóch salach na parterze posiada 45 miejsc, latem dochodzi do tego taras z dodatkowymi 50 miejscami. Dodatkowo proponujemy 2 sale z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne, w kameralnym gronie. Sale te po połączeniu mieszczą do 60 osób. W Restauracji „Stara Stajnia” na Folwarku świętować można w większym gronie – do 200 osób.

Widok na park i rzekę dostarczą dodatkowych estetycznych wrażeń i sprawią, że czas spędzony w tym miejscu stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy do Łomnicy!

Nasza oferta

Do Salonu Różowego z jego romantycznym wystrojem oraz do Sali Niebieskiej  z historycznymi freskami, mieszczącymi się na pierwszym piętrze Małego Pałacu, zapraszamy gości chcących urządzić u nas uroczystość rodzinną w kameralnym gronie t.j. chrzciny, urodziny, przyjęcie weselne, rocznicę ślubu, jubileusz. Aby przyjęcie było sukcesem zajmiemy się wszystkim: od skomponowania unikalnego menu zgodnie z Państwa oczekiwaniami, po najdrobniejsze elementy wystroju stołu.

Na tarasie mogą Państwo spędzić miłe popołudnia w gronie przyjaciół przy pysznym latte macchiato i bogatym wyborze ciast lub wieczory we dwoje przy lampce dobrego wina lub schłodzonego piwa beczkowego. Sympatyczna obsługa, wspaniały widok na romantyczny park oraz relaksujący szum fontanny przy blasku świec gwarantują pełne zadowolenie gości.

W rustykalnej atmosferze Restauracji „Stara Stajnia”, wśród zabytkowych narzędzi rolniczych, oferujemy atrakcyjny wybór potraw kuchni tradycyjnej i regionalnej. Samoobsługowy bufet gwarantuje nie tylko szybką i nieskomplikowaną obsługę, ale również bardzo atrakcyjne ceny.

Restauracja „Stara Stajnia” ze swoją ciekawą ofertą sprawi, że będziecie chcieli odwiedzać nas codziennie.

Duży dziedziniec Folwarku z ogródkiem piwnym zachęca do chwili relaksu. Jesteśmy idealnym miejscem wypoczynku dla turystów aktywnych, rowerzystów, rodziców z dziećmi. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas wycieczki trasą rowerową przebiegającą obok Pałacu i Folwarku.

ul. Karpnicka 3, Łomnica
58-508 Jelenia Góra

tel.: +48 75 71 304 60
fax: +48 75 71 305 33

hotel@palac-lomnica.pl
www. palac-lomnica.pl

Restauracja Pałacu Łomnica

}

Restauracja czynna codziennie
od godz. 12.00 do ostatniego gościa