Doskonałe dania i wyjątkowy smak

Restauracja Azyl

na szlaku: 062

video

Witamy w Restauracji Azyl !

Restauracja Azyl to miejsce zlokalizowane w sercu Dolnego Śląska, zaledwie kilkanaście minut od Wrocławia. Restauracja choć znajduje się w pobliżu autostrady A4, to dobrze ukryta jest przed zgiełkiem i wielkomiejskim hałasem.

To co ją wyróżnia to jej niezwykłe otoczenie. Położona jest bowiem wśród pięknego, ogromnego ogrodu, z małym stawem w jego sercu, z licznymi alejkami, zakamarkami i piękną o każdej porze roślinnością. Wszechobecna tu przyroda sprzyja spotkaniom i relaksowi.

Latem Goście mogą korzystać z Restauracji Letniej, którą wyróżnia bliskość natury. Zarówno wokoło, jak i na talerzu.

To miejsce, gdzie Kucharze na oczach Gości przygotowują potrawy z grilla węglowego, gdzie można skosztować ryb i mięs prosto z azylowej wędzarni, pysznego wiejskiego chleba oraz smarowideł i nalewek Szefa Kuchni. To miejsce z leżakami na trawie, dobrymi trunkami i luźną atmosferą.

Zapraszamy !

AZYL to restauracja z „piekielnie dobrym Szefem Kuchni”, który dba by nakarmić wszystkie zmysły swoich Gości. Jego kuchnia to klasyka w odświeżonej i nowoczesnej formie, to zamiłowanie do dobrej jakości produktów i regionalnych wyrobów. A ponieważ stawia na polską kuchnię, bardzo ważna jest dla niego tradycja i sezonowość. Mocno inspiruje się naturą. Sam dba o przyrestauracyjny ogródek, gdzie uprawia zioła i warzywa. Półki w jego kuchni pełne są jego własnych wyrobów, a nalewki Radka to bardzo cenione przez Gości trunki w restauracji.

To rodzinny biznes, gdzie podstawową wartością jest człowiek – Gość i Pracownik, gdzie każdego wita się uśmiechem i gdzie każdy może liczyć na zainteresowanie oraz miła rozmowę.

To rodzinny biznes, gdzie podstawową wartością jest człowiek – Gość i Pracownik, gdzie każdego wita się uśmiechem i gdzie każdy może liczyć na zainteresowanie oraz miła rozmowę. To miejsce na kameralna imprezę rodzinna, czy huczne wesele.To miejsce dla rodzin z dziećmi, o które dbamy szczególnie i na które czeka mnóstwo wspaniałych atrakcji.
To również miejsce dla biznesu na konferencję, piknik firmowy, czy zwykły lunch firmowy.
Niezależnie od tego, w jakim celu nas odwiedzicie, możecie być pewni, ze spędzicie u nas dobry i bardzo smaczny czas.

Restauracja AZYL
należy do Grupa Hotelarsko – Gastronomiczna Sp. z o.o. Sp. k
Popiełuszki 26
55-080 Kąty Wrocławskie
Tel. 71 391 32 91

restauracja@hotelazyl.pl

www.hotelazyl.wroclaw.pl

Restauracja Azyl