Kuchnia inspirowana historią

Restauracja Wrocławska

na szlaku: 010

Witajcie w Restauracji Wrocławskiej!

W tym miejscu restauracja istnieje już prawie 30 lat.

Przechodziła wiele zmian. Obecnie wróciła do korzeni. Serwuje kuchnię polską oraz kuchnię przedwojennego Wrocławia. Inspiracją były książki znanego wrocławskiego pisarza Marka Krajewskiego. Jego główny bohater Eberhard Mock był przedwojennym policjantem i miłośnikiem kuchni wrocławskiej…

Wrocławska to kuchnia dawnego Wrocławia, rekonstrukcje starych potraw, bigos wrocławski, śląskie niebo, hekele, kluski wrocławskie oraz piwo z lokalnych browarów. Restauracja Wrocławska posiada trzy poziomy, gdzie chętnie organizujemy: spotkania firmowe, biznes lunche, degustacje, przyjęcia rodzinne – komunie, stypy, chrzciny, urodziny itp.

Spróbujcie smaków dawnego Wrocławia!

Nasza oferta

 

Historia Dolnego Śląska to nie tylko mnogość wojen i bitew, ale również bogactwo smaków. Kulinarną podróż po Dolnym Śląsku warto rozpocząć od odwiedzenia Wrocławia. Wrocławskie jedzenie jak żadne inne potrafi przenieść nas do zamierzchłych czasów, w których królowały przede wszystkim potrawy proste, a zarazem bardzo sycące. 

Restauracja Wrocławska to posiłki, które nie tylko odżywiają ciało, ale również duszę.

Restauracja Wrocławska jest miejscem z bogatą tradycją kulinarną. W tym miejscu już od dziesięcioleci karmiono ludzi smacznie i w atrakcyjnej cenie. Powstała w pobliżu Rynku we Wrocławiu restauracja nadal kultywuje te tradycje i raczy zarówno miejscowych, jak i turystów niesamowitą feerią smaków i aromatów. Na Rynku restauracje wyrastają niczym grzyby po deszczu, ale Restauracja Wrocławska to miejsce niesamowite, które należy odwiedzić zarówno za dnia, jak i w nocy. W czasie pięknego słonecznego dnia Restauracja Wrocławska na Rynku zlokalizowana to miejsce idealne na szybki lunch, kolację we dwoje, czy też spotkanie z przyjaciółką. Wieczorem Restauracja we Wrocławiu zmienia swoje oblicze i zachęca do dłuższej zabawy w gronie przyjaciół, oczywiście w towarzystwie regionalnego piwa i smacznych przekąsek.

Gastropub Wrocławska

}

Zajrzyj do naszej spiżarnii:
www.wroclawska.com.pl/spizarnia-wroclawska-sklep

Godz. otwarcia restauracji:
Poniedziałek – Czwartek
12:00 – 22:00
Piątek 12:00 – 00:00
Sobota 12:00 – 00:00
Niedziela 12:00 – 22:00