Mistrz Świata Cukierników w Wiesbaden 2001

Cukiernia Świerczyńscy

na szlaku: 055

video

Witaj w naszej cukierni!

Cukiernia Krystyny i Mieczysława Świerczyńskich jest firmą rodzinną, która została założona w 1979 roku.

Na początku lat osiemdziesiątych wyremontowano i przystosowano do produkcji lokal mieszczący się przy ul. Andersa 95 w Wałbrzychu, gdzie obecnie znajduje się jeden z punktów sprzedaży wyrobów Państwa Świerczyńskich. W 1993 roku rozpoczęto budowę kolejnego zakładu produkcyjno-handlowego zlokalizowanego w Wałbrzychu przy ul. Głównej 10a. Inwestycję zakończono w 1994 roku. Zakład został wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia służące do produkcji, umożliwiające bezpieczne i higieniczne warunki pracy. W 2011 roku otwarto trzeci punkt sprzedaży przy ul. M. Konopnickiej 9a.

Sukcesywne i systematyczne szkolenie, a także stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników zaowocowało w 1999 roku zajęciem II miejsca na IV Mistrzostwach Polski Cukierników oraz III miejsca na Mistrzostwach Polski Młodych Cukierników. Kolejny sukces Cukiernia K.M. Świerczyńscy odnosiła w 2000 roku – na Mistrzostwach Polski Cukierników w Bydgoszczy ponownie zajęła II miejsce.

2001 rok to czas zdobycia najwyższego wyróżnienia w branży cukierniczej. Na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden Cukiernia zdobyła zaszczytne I miejsce, co było uwieńczeniem wieloletniej pracy i zaangażowania całego zespołu pod kierownictwem Krystyny i Mieczysława Świerczyńskich. Zdobycie I miejsca w Wiesbaden potwierdziło wysoki poziom cukiernictwa oraz kreatywność zespołu. Stabilna pozycja Cukierni oraz długi okres funkcjonowania zakładu na rynku były przyczynami przekształcenia działalności w spółkę jawną.

Zapraszamy!

Cukiernia K.M. Świerczyńscy produkuje głównie wyroby cukiernicze. W swojej szerokiej ofercie sprzedażowej oferuje Klientom torty ślubne, okolicznościowe i dla dzieci, a także ciasta deserowe i pieczone oraz wyroby z najwyższej jakości czekolady. W punktach sprzedaży można nabyć również tradycyjne chleby oraz wyroby maślane.

Cukiernia stale poszerza asortyment, aby spełniać oczekiwania Klientów oraz zapewniać różnorodność oferowanych produktów.

W procesach produkcyjnych stosowane są procedury zgodne z unijnymi wymogami, takie jak system HACCP, co świadczy o dbałości o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo wyrobów, ponieważ najważniejszy jest Klient i jego potrzeby.

 

Cukiernia K. M. Świerczyńscy i Wspólnicy Sp. J.
ul. Główna 10A
58-309 Wałbrzych
www.swierczynscy.pl

cukiernia@swierczynscy.pl

Cukiernia Świerczyńscy

Tu znajdziesz nasze :

SKLEPY FIRMOWE
Zapraszamy !

smakidolnegoslaska
90
 Zdjęcia
323
 ludzie
400
 Następujący
Warsztatowo!

#warsztatykulinarne #szlaksmakids #smaki #workshops #workshop #culinaryheritage #cakes #ciasta #ladies #chef #sweetsWłaśnie przyjechały. Pyszne serki Łomnickie. Wszystkie trafią do naszych kuferków z produktami regionalnymi. Tak naprawdę jeden już zjedliśmy :) #szlaksmakids #dolnyslask #seryłomnickie #serwędzony #cheese #karkonosze #łomnica #localfood #food #tasty #heritage #dziedzictwokulinarne

@culinaryeurope @smakidolnegoslaskaOni wiedzą co dobre!
A wy?
#szlaksmakids #dolnyśląsk #dolnyslask #wrestling #prezenty #giftideas #christmas #produktyregionalne #food #foodlovers #goodfoodA tak nasz karp wyglądał już na talerzu z dodatkami czyli chrupiącymi warzywami, sosem z rokitnika oraz sufletem z sera i orzechów. Wyszło pysznie!

#warsztatykulinarne #szlaksmakids #karpmilicki #karp #suflet #sos #rokitnik #chef #culinaryroute #foodphotography #foodie #finedinning #delicious #smaki #workshops #culinary #seabuckthorn #carp #fish #poland #polska #jedzenie #foodlover #foodKarp milicki w przygotowaniu.
Później trafił do pieca.
#karpmilicki #karp #szlaksmakids #dolnyśląsk #dolnyslask #stawymilickie #dolinabaryczy #warsztatykulinarne #dopieca #foodporn #foodlover #foodphoto #foodphotographyPolędwica z sarny na naszych warsztatach. Świetna na  przystawkę. 
#warsztatykulinarne #szlaksmakids #dolnyslask #wroclaw #sarna #poledwica #chef #foodphotography #foodie #foodlover #dziczyzna #przystawkaJak pierniki to oczywiście od @piernikarniawroclawska :)
Możecie też tam nabyć nasze kuferki regionalne.

#szlaksmakids #piernikarniawroclawska #pierniki #gingerbread #wroclaw #regionalfood #localproduce #poland #polska #dolnyśląsk #swieta #prezenty #pomysłnaprezent #idea #giftideas #christmasBezy z kremem, owocami i sosem z czarnej porzeczki na warsztatach kulinarnych
Ciasta Bożonarodzeniowe prowadzone przez Gosię Łuczak oraz Zbyszka Koźlika.

#szlaksmakids #beza #owoce #sos #dolnyśląsk #wroclaw #foodphotography #desserts #sweet #warsztatykulinarneWarsztaty kulinarne Smaki Dolnego Śląska!
Przyjdziesz?
smakidolnegoslaska.pl
#warsztatykulinarne #culinary #food #chef #wroclove #szlaksmakids