Sklep ze zdrową, regionalną żywnością

RegioFood

na szlaku: 055

video

Witaj w RegioFood!

Wyjątkowym sklepie ze zdrową żywnością pochodzącą od lokalnych, dolnośląskich producentów i małych gospodarstw rolnych.

RegioFood to rodzinna firma hołdująca idei dzielenia się tym co zdrowe, a najlepszą definicją tego słowa są dla Nas właśnie produkty regionalne – świeże, naturalne i wspierające lokalnych wytwórców.
Wyselekcjonowana baza dostawców, wyróżnionymi licznymi certyfikatami z zakresów ekologii, tradycji i jakości wyrobu, zapewnia, że dzielimy się tym co najlepsze. U nas nie ma miejsca na konserwanty, wzmacniacze smaku i polepszacze. Stawiamy na zdrową żywność, naturalne składniki i przejrzysty proces wyrobu.

Nasza działalność rozpoczęła się od sklepu stacjonarnego we Wrocławiu, ul. Dzierżoniowska 7/1A. Dzięki zainteresowaniu tematyką zdrowego stylu życia i rozwoju regionu, a także zaufaniu naszym klientom możemy cały czas się rozwijać.
W grudniu 2018 roku wprowadziliśmy innowacyjny sposób sprzedaży – sklep mobilny RegioBusa – rozwiązujący problem dostępu do regionalnych i naturalnych produktów na terenie całego Wrocławia. Nasz mobilny sklep dojeżdża do klientów ułatwiając im zakupy i zaoszczędzając ich cenny czas.

Dodatkowo posiadamy sklep internetowy www.regio-food.pl aby mieszkańcy całej Polski mogli poznawać i zakochać się w regionalnych smakach.

Poznawaj z nami bogactwa Dolnego Śląska!

Nasza oferta

Produkty dla każdego: miłośników tradycji i poszukiwaczy nowatorskości, wegan, wegetarian i osób z alergiami i wszystkich poszukiwaczy naturalnego smaku.
W naszym sklepie stacjonarnym, mobilnym i internetowym znajdziecie:
• świeże pieczywo
• wiejskie mleko, sery, jajka i produkty nabiałowe
• wysokiej jakości produkty sypkie: mąki z młyna, makarony z certyfikatami BIO
• zdrowe wersje słodyczy: chałwy lniane, batoniki warzywno-bakaliowe
• wędliny naturalne od rodzinnej masarni z tradycją
• warzywa z upraw bez sztucznych nawozów
• naturalne napoje i soki z tłoczni
• i wiele, wiele innych…

Poznajcie najlepsze smaki Naszego regionu!

Wspierajmy lokalnych dostawców i małe gospodarstwa rolne, które oferują nam naturalne, nieprzetworzone, pełnowartościowe produkty i tym samym dbają o Nasze zdrowie.

Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu, sklepu mobilnego i internetowego.

 

ul. Dzierżoniowska 7/1a
59-536 Wrocław
+48 578 662 436
kontakt@regio-food.pl
www.regio-food.pl

RegioFood

}

Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek – piątek 9:30 – 19:00
sobota 9:00 – 14:00

Kupuj regionalne produkty od RegioFood online, KLIKNIJ TUTAJ

smakidolnegoslaska
121
 Zdjęcia
501
 ludzie
1001
 Następujący
@restauracja_manufaktura  już oficjalnie oznakowania :)
Koniecznie wpadnijcie na nowe menu!

#szlaksmakids #foodlovers #foodie #lokalnie #restaurant #restauracja #chef #lowersilesia #dolnyslask #polandPolecamy przepyszne ciasta oraz danie lokalne gulasz karkonoski :)
Takie smakołyki zjecie na folwarku w @palaclomnica.schlosslomnitz.

#szlaksmakids #dolnyslask #karkonosze #poland #gulasz #ciasto #cake #rabarbar #delicious #foodie #foodphoto #palace #folwark #tasty #instafood #loveeatJerzy Nawara i jego Pasieka Zuzia w Domaszkowie koło Lubiąża. Wspaniały człowiek który stworzył wspaniałe miejsce. Polecamy ścieżkę edukacyjną oraz domek inhalacyjny do apiterapii.
#szlaksmakids #dolnyśląsk #domaszkow #pasiekazuzia #pasieka #edukacja #pszczoły #bees #honey #miód #localproduce #regionalnie #beautifulplace #lowersilesia #polska #poland #travel #szlakByliście już w sklepiku @kiszonkisznajderow na Targpiaście na Obornickiej?
Znajdziecie tu nie tylko ich słynne kiszonki :) #szlaksmakids #targpiast #wroclove #wroclaw #naszlaku #dolnyśląsk #dolnyslask #sznajder #kiszonki #produktlokalny #foodlovers #food #shop #targowisko #poland #smaki #delicious #shoppingW karczmie w Starej kuźni jak zwykle pysznie!
Po zwiedzaniu @kopalniazlota_goldmine koniecznie zajrzyjcie do restauracji :) #goldmine #szlaksmakids #kopalniazlota #karczma #foodie #foodlovers #foodphoto #dolnyśląsk #dolnyslask #instafood #localfood #regionalnie #tasty #hungry #foodphotography #instafoodie #zlotystok #beer #meat #restaurantJedno z ulubionych dań najmłodszych :) przedstawiamy naleśniki z serem i jagodami. A wy jakie  lubicie najbardziej? 
#szlaksmakids #pancakes #nalesniki #naleśniki #dolnyslask #lowersilesia #foodie #kidsmenu #foodlovers #food #instafood #dessert #tasty #sweet #deliciousDziś Kapituła Szlaku Kulinarnego Smaki Dolnego Śląska odwiedziła  kandydata do członkostwa w szlaku :) @restauracja_manufaktura w Świdnicy.
Krótko podsumowując jest to świetne miejsce z charakterem, masą potraw przygotowanych na bazie regionalnych produktów, miłośnicy dolnośląskiego wina i piwa również będą zadowoleni.

Już teraz polecamy ale na ostateczny werdykt musimy poczekać.

#szlaksmakids #dolnyslask #foodlovers #foodie #food #manufaktura #swidnica #localfood #travel #culinaryheritage #culinaryroutes #instafood #foodphotography #chef #restaurant #restauracjaSezon grzybowy już dawno za nami. Jak komuś zabrakło własnych przetworów to może liczyć na @runoland_food.

#szlaksmakids #dolnyśląsk #culinaryheritage #runoland #las #forest #grzyby #naturalfood #foodlovers #tasty #localproduce #family #familybuisness #firmarodzinna