fish & more

Modra Odra

na szlaku: 051

Witaj w restauracji Modra Odra!

Goście pytają: „dlaczego Modra Odra?”.

Odpowiadamy: brakowało nam prawdziwego jedzenia, które nie jest ani karczmiane ani zbyt luksusowe. Takiego, które jest po prostu dobre, które śmiało można jeść codziennie.

Skąd pomysł na ryby? Mięso jemy często, a ryby zdecydowanie za rzadko. Przyrządzić rybę tak, żeby zapamiętać jej smak, to sztuka.
Krok po kroku poznawaliśmy historię rzeki Odra, która jest nie tylko wizytówką Wrocławia, ale też, po Wiśle i Warcie, najdłuższą rzeką na terenie Polski. To wokół niej powstało 100 niesamowitych mostów, a spacer po stolicy Dolnego Śląska jest czarujący. Wokół wody dawniej i dziś wszystko się koncentruje. Woda oznacza życie, u nas to synonim smaku.

Zapraszamy!

Owe wędrówki zaprowadziły nas też do Doliny Baryczy i do Kotliny Kłodzkiej. Gdzie z historycznych stawów i górskich strumieni łowione są ryby wciąż zbyt mało znane. Nie zrezygnowaliśmy z miłości do ryb morskich i do owoców morza.
Dwa najważniejsze słowa, które są obietnicą dla Państwa, brzmią: PRAWDZIWE JEDZENIE. Tu śmiało można jeść codziennie.
I dla smaku, atmosfery, jak i dla zdrowia.

Dawniej Dolny Śląsk słynął z raków, dziś warto iść spróbować, żeby docenić nasz lokalny produkt.

Najsmaczniejsze ryby to te świeże. Pracujemy z najlepszymi dostawcami i gospodarstwami rybackimi. Chcemy, żeby ryba była sezonowa, tak jak warzywa. Dlatego śmiało pytajcie, co dziś dla Was mamy. Powiedzcie nam też, jak chcielibyście Waszą rybę zjeść.

 

Odrzańska 24
50-114 Wrocław
Rezerwacje
+48 530 222 555
www.modraodra.pl

Modra Odra

}

Zapraszamy codziennie
od 12:00 do 23:00