Przystań to gra słów: kliencie zwolnij, zatrzymaj się w codziennym biegu i wstąp do naszej restauracji

Restauracja Przystań

na szlaku: 039

video

Witaj w restauracji Przystań!

Restauracja posiada zarówno ofertę dań na wynos, która zmienia się dwa razy w tygodniu, jak i ofertę weekendową oraz sklepik online. Na terenie Wrocławia zamówienia dowożone są pod same drzwi, można je również odebrać w Restauracji.

Zamówienia przyjmowane są codziennie od 13:00 do 20:00 pod numerem telefonu: 502 130 893 oraz mailowo: przystan@przystan.wroc.pl
Dostawa:
– do 150zł koszt dostawy to 10zł
– od 150zł dostawa jest darmowa
Płatności można dokonywać kartą lub gotówką, natomiast dokonując zakupów przez naszą stronę internetową płatność jest poprzez Przelewy24.
Sklepik online
facebook.com/PrzystanMarina

W Restauracji Przystań czeka na Państwa wiele smakowitych dań kuchni śródziemnomorskiej. Menu jest tak skomponowane, by zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta, a dodatkowo – codziennie szef kuchni serwuje niespodziankę w postaci menu dnia.

Obok specjałów kuchni śródziemnomorskiej w menu są dania komponowane z wysokiej jakości produktów regionalnych i lokalnych.

Serdecznie zapraszamy!

W naszej Restauracji spędzić można miłe chwile na spotkaniu biznesowym, przyjęciu okolicznościowym czy uroczystości rodzinnej.
Lokal mieści ok. 50 osób, a organizowane imprezy mogą mieć charakter głównie siedzący. Oferujemy salę VIP dla 20 osób do wyłącznej dyspozycji. W okresie letnim, naszych potraw skosztować będzie można także na świeżym powietrzu, w pięknie usytuowanym ogródku, prawie na samej przystani.
Nasze menu zostało skomponowane z najwyższą dbałością o właściwą kompozycję i harmonię smaków.

Podawane przez nas potrawy są przygotowywane z wysokiej jakości produktów z dodatkiem pachnących ziół i sezonowych warzyw. Posiadamy również ofertę dań wegetariańskich.

Zapraszamy na pyszne śniadania w wersji włoskiej, angielskiej, amerykańskiej lub francuskiej, które serwujemy codziennie do godziny 12.00.

 

ul. Księcia Witolda 2
50-202 Wrocław

tel: 502 130 893
e-mail: przystan@przystan.wroc.pl
www.przystan.wroc.pl

Restauracja Przystań

}

Lokal jest otwarty:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 23:00
Sobota: 10:00 – 23:00
Niedziela: 11:00 – 23:00