Niepowtarzalna oferta kulinarna

Restauracja Marina

na szlaku: 038

video

Witaj w restauracji Marina!

Restauracja posiada zarówno ofertę dań na wynos, która zmienia się dwa razy w tygodniu, jak i ofertę weekendową oraz sklepik online. Na terenie Wrocławia zamówienia dowożone są pod same drzwi, można je również odebrać w Restauracji.
Zamówienia przyjmujemy codziennie od 13:00 do 20:00 pod numerem telefonu: 502 130 893 oraz mailowo: przystan@przystan.wroc.pl
Dostawa:
– do 150zł koszt dostawy to 10zł
– od 150zł dostawa jest darmowa
Płatności można dokonywać kartą lub gotówką, natomiast dokonując zakupów przez naszą stronę internetową płatność jest poprzez Przelewy24.
Sklepik online
facebook.com/PrzystanMarina

Restauracja „Marina” mieści się w centrum miasta, między dwoma historycznymi mostami Wrocławia, gwarantuje niezapomniane widoki na piękny gmach Uniwersytetu Wrocławskiego od strony rzeki. Świetna lokalizacja w Śródmieściu zapewni Państwu łatwy i wygodny dojazd.

Sercem restauracji jest niczym nieograniczony widok na rzekę, dzięki któremu każdy poczuje klimat nowoczesnej mariny. Gwarantujemy relaks przy wodzie, dyskretną i miłą obsługę, nastrojową muzykę. Lokal posiada Certyfikat miejsca przyjaznego dzieciom – mamy specjalny kącik malucha, gdzie mogą miło spędzić czas, a rodzice zrelaksować się przy smakowitych daniach z naszego menu.

Zapraszamy!

Nasi profesjonalni i pomysłowi kucharze tworzą niezwykle zaskakujące połączenia smaków, czego efektem są unikatowe i niekonwencjonalne dania. Potrawy przygotowywane są z wykorzystaniem nowoczesnych metod kulinarnych, co pozwala naszym daniom zachować naturalne walory smakowe oraz wszelkie wartości odżywcze.

Zapraszamy także na pyszne śniadania, które serwujemy w każdą sobotę i niedzielę.

Z pośród naszych specjałów polecamy polędwiczki wieprzowe z borowikami oraz pieróg po polsku z wyjątkowym nadzieniem z sandacza i wędzonego pstrąga.

 

ul. Księcia Witolda 2
50-202   Wrocław

tel. 502 130 893
www.marina.wroc.pl

Restauracja Marina

}

Godz. otwarcia restauracji:
Poniedziałek-Niedziela
12:00 – 23:00