Sklep z produktami tradycyjnymi

Sery Ślubowskie - Zagroda Smaku

na szlaku: 025

Witajcie w Zagrodzie Smaku!

Nasz sklep to wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Śląska.  

Historię naszego sklepu należy bezpośrednio łączyć z Serowarnią w Ślubowie w powiecie Górowskim.  To właśnie tam wytwarzamy przepyszne regionalne Sery Ślubowskie, które od 2017 roku można zakupić w Zagrodzie Smaku – sklepie z produktami tradycyjnymi mieszczącym się na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu, przy ul. Ferdynanda Magellana 43A.

W chwili obecnej, w asortymencie Sklepu posiadamy tylko własne sery takie jak: sery twarogowe, sery zwarowe typu RICOTTA, ser Grillowy typu HALLOUMI, masło, śmietanę oraz szeroką gamę serów podpuszczkowych  niedojrzewających i serów podpuszczkowych dojrzewających.

Część serów z naszej oferty można kupić jedynie u nas w Sklepie, gdyż są to technologie Autorskie i takie gatunki jak SER MAŚLANY, SER SŁONECZNY czy SER RICOTTA DŁUGODOJRZEWAJACA, nie występują nigdzie indziej. 

Zapraszamy na zakupy!

Nasza oferta

Aby dopełnić ofertę Sklepu sprowadzamy Farmerskie Wędliny, Makarony, Wyroby Cukiernicze, Napoje i Soki, różnorodne Przetwory Owocowo-Warzywne a także świeże owoce i warzywa pochodzące od gospodarzy ze Ślubowa, którzy nie stosują uprawy na skalę przemysłową.
W najbliższym czasie wprowadzimy do sprzedaży Piwo z Browarów Regionalnych oraz Garmażerkę z małych rodzinnych firm dolnego śląska.

Chcemy aby w naszym Sklepie znajdował się produkt, o którym możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jest on bezpieczny a stosowane zasady ochrony roślin są ograniczone do przysłowiowego minimum.

 

ul. Ferdynanda Magellana 43
51-505 Wrocław

tel. 604 433 373

kontakt@seryslubowskie.pl

www.seryslubowskie.pl

Zagroda Smaku

Zapraszamy wszystkich państwa do odwiedzenia naszego Firmowego Sklepu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 19.oo a w soboty od 9.oo do 14.oo.